Tuşba Evden Eve Nakliyat

Van evden eve nakliyat firmaları ve Taşımacılık firmaları kategorisi içerisinde yer alan Van Erciş Evden Eve Nakliyat Profesyonel Taşımacılık.

Tuşba Evden Eve Taşımacılık

Van evden eve Taşımacılık Fiyatları hakkında kaliteli hizmet uygun fiyatlar Van Erciş Nakliyatta.

Van Evden Eve Firmaları

Van evden eve nakliyat firmaları dendiğinde akla ilk gelen firma Erciş Evden Eve Nakliyat’dır. Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat

Van Erciş Evden Eve Nakliyat, evden eve Taşımacılık adına tecrübesini kazandıran nakliyat sektörüne daima yeni çizgiler sunar. Firmamıza bu gücü ve güveni sağlayan şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Van’da evden eve nakliyat firmaları dendiğinde Erciş Nakliyat’ın akla gelmesinden dolayı Kendimizle övünüyoruz. Çünkü biz işimizi en iyi şekilde yaparız. Van’da evden eve nakliyat sektöründe 15 yılı aşan tecrübemiz ile. Tek amacımız evden eve Van nakliyat hizmetlerinde Güvenli taşımayı Siz müşterilerimize yaşatmaktır. Van’da 4 adet kapalı kasa araçlarla ve 16 adet işinde Profesyonel ekibimizle, Günün 24 saati Hizmetinizdeyiz.

Personellerimizin içerisinde mobilyacı eleman barındırdığımız için hertürlü mobilyalarınızı itina ile söküp taşınacagınız yeni evinizde tekrar Montajını Yapıyoruz.

Paketleme konusunda nelere dikkat edilmeli?

Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler

Van’da Evden eve nakliyat şirketinizi seçerken çok titiz davranmalısınız. Van nakliyat Firmasının paketleme sistemi, paketleme yaparken kullandığı malzemeleri, kamyonları, elemanları inceleyiniz. Firmanın önceden yapmış olduğu isler hakkında bilgi alın. Evden eve nakliyat şirketinizi seçerken, komşularınızın ve tanıdıklarınızın firma hakkındaki uyarılarını dikkate alın. Şehir içi taşınmalarda minumum 3 gün evvelden şehirlerarası taşınmalarda 1 hafta evvelden randevunuzu alın. Binanızda asansörü var ise taşınma günü bunun kullanılıp kullanılmayacağı hakkında nakliyat firmasına kesin ve doğru bilgi verin.

Van evden eve Taşınma şirketlerinde özelikle şehir içi taşımacılıkta 2 türlü fiyat verilir.

1. sinde eşyaları müşteri tamamiyle toplar (bardak çanak vitrin elbiseler biblo bilgisayar v.s) kendisi paketleme ve kolilemesini yapar
2. si de bütün A dan Z ye bütün eşyaların kolilenmesini nakliyat firması yapar ve fiyat ta ona göre belirlenir.
Eşyalarınızı taşıyacak arabanın kapalımı yoksa açık mı olduğunu kesinlikle öğrenin. Van Nakliyat firmanıza beyaz eşyaları kurup kurmadığını kesinlikle sorun. Nakliyat şirketinize şayet eviniz ile kamyonun park edeceği yer arasında normalden fazla mesafe var ise bunu muhakkak bildirin.

Taşınacağınız günden bir gün evvel kamyonun yanaşacağı yere muhakkak ya çöp varili veya kendi arabanızı park edin.
Taşıma yapılırken eşyalarınıza zarar gelip gelmediğini kontrolünü yapın doğal olarak taşıma yapıldıktan sonra hiçbir nakliye firması sorumluluk kabul etmez.Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmişse bunu vereceğiniz ücretten düşün. Evinizin işyerinizin bulunduğu sokağın veya caddenin nakliye araçları için uygun olup olmadığını araştırın. Bazı sokaklara büyük kamyonların girmesine izin verilmiyor.Bu gibi durumlarda eşya sahibinin trafik şube müdürlüğünden izin alması gerekiyor.Ankara için Kızılay, ulus, sıhhiye, Maltepe, Çankaya gibi ana arteller. Şayet işyerinizi taşıyorsanız ve telefondan fiyat almak istiyorsanız çelik kasa olup olmadığını muhakkak bildirin.
Gün boyunca mümkün olduğu kadar taşımacıların başında durmaya özen gösterin.

Eşyaları sınıflandırdıktan sonra paketlemeye özen gösterin. Paketlerinizin ve kolilerinizin üstüne mutlaka taşımacıların dikkat etmesi gereken hususları yazın. Kırılacak eşya için “Kırılacak Eşya”, Yeni evinizde kullanım önceliği olan eşyalar için “En Son Yüklenecek” gibi.. Koli ve paketlerinizi hazırlarken, üzerlerine içlerinde ne olduğunu yazın.Böylelikle eşyalarınızı yeni evinizde açarken, hangi kolide hangi eşyanın olduğunu kolaylıkla bilirsiniz. Buzdolabı ve derin dondurucu kullanıyorsanız içlerini en az 24 saat öncesinden boşaltın ve elektrik fişini prizden çekin. Ve her şeyden önemlisi size ve sizin artik bir parçanız olan eşyalarınızı taşıtacağınız firmayı çok özenle seçin.